Mājas > Produkti > RF / IF un RFID > Balun > 0900BL18B100R
Pieprasīt citātu
Latviešu
92983
0900BL18B100R
Pieprasīt citātu
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    0900BL18B100R
  • Ražotājs / zīmols
  • Krājumu daudzums
    Noliktavā
  • Apraksts
    BALUN 800MHZ-1GHZ 50/100 1206
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sērija
  • Atgriešanās zaudējums (min)
    9.5dB
  • Fāzes starpība
    180° ±10°
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric), 6 PC Pad
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietošanas zudums (max)
    1.0dB
  • Pretestība - nesabalansēts / līdzsvarots
    50 / 100 Ohm
  • Frekvences diapazons
    800MHz ~ 1GHz
  • Detalizēts apraksts
    RF Balun 800MHz ~ 1GHz 50 / 100 Ohm 1206 (3216 Metric), 6 PC Pad