Apmeklētājiem elektronikā 2024

Rezervējiet savu laiku tūlīt!

Viss, kas nepieciešams, ir daži klikšķi, lai rezervētu savu vietu un iegūtu kabīnes biļeti

C5 Hall 220 kabīne

Iepriekšēja reģistrācija

Apmeklētājiem elektronikā 2024
Jūs visi reģistrējaties! Paldies, ka norunājāt tikšanos!
Kad būsim pārbaudījis jūsu rezervāciju, mēs jums nosūtīsim kabīnes biļetes pa e -pastu.
Mājas > Jaunumi > Taivāna, Ķīna ir atjaunojusi un uzbūvējusi divus 12 collu vafeļu rūpnīcas, lai nodrošinātu uzlabotus ražošanas procesus jaunizveidotiem uzņēmumiem
RFQs/pasūtījums (0)
Latviešu
Latviešu

Taivāna, Ķīna ir atjaunojusi un uzbūvējusi divus 12 collu vafeļu rūpnīcas, lai nodrošinātu uzlabotus ražošanas procesus jaunizveidotiem uzņēmumiem


Kā Taivāna, Ķīnas mikroshēmu nozares inovāciju programma (TCIIP) iestājas otrajā gadā, Taivāna, Ķīna pastiprina centienus pārveidot divas 12 collu pusvadītāju vafeļu rūpnīcas un sniegt ievērojamu budžeta atbalstu.Programmas mērķis ir nodrošināt uzlabotus ražošanas procesus maziem integrētiem shēmas (IC) dizaina uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem salā.

Taivāna, Ķīna, 2025. fiskālajā gadā ir piešķīrusi apmēram USD 12,2 miljardus (apmēram 383,6 miljonus ASV dolāru), lai atjaunotu divas 12 collu vafeļu rūpnīcas, taču tās vēl nav jāapstiprina.

Vienu no FAB darbosies Taivāna, Ķīnas pusvadītāju pētījumu centrs (TSRI) Taivānas, Ķīnas Zinātnes un tehnoloģijas komisijas (NSTC) vadībā, kas aprīkota ar diviem 12 collu aprīkojuma komplektiem, ko ziedojis TSMC.Vēl vienu vafeļu FAB pārvaldīs Industriālo tehnoloģiju pētījumu institūts (ITRI) un aprīkots ar trim TSMC ziedotajiem aprīkojuma komplektiem.

Lai arī Taivānā, Ķīnā ir otrā lielākā IC dizaina nozare pasaulē, vairums vietējo uzņēmumu nevar atļauties augstās TSMC uzlaboto 4nm un 3nm procesu izmaksas.Pēc amatpersonu domām, šie atjaunotie vafeļu fabs viņiem nodrošinās modernākas ražošanas iespējas, taču ir paredzams, ka 3nm pakalpojumi īstermiņā nebūs pieejami.

Amatpersonas arī paskaidroja, ka, piemērojot ģeneratīvo mākslīgo intelektu (AI), pārveidojot IC dizainu, 12 collu taivānas vafeļu rūpnīcā, Ķīnas pusvadītāju pētniecības centrā un rūpniecības tehnoloģiju pētniecības institūtā būs atšķirīgas lomas.Pusvadītāju pētniecības centrs koncentrēsies uz priekšējā līmeņa procesiem, savukārt rūpniecības tehnoloģiju pētniecības institūts veiks pamatdarbus.Lai arī to funkcijas ir atšķirīgas, abu FAB kopējais mērķis ir atbalstīt mikroshēmu jauninājumus, R&D un talantu audzēšanu Taivānā, Ķīnā.

Pusvadītāju pētījumu centra galvenais uzdevums no 2025. līdz 2030. gadam ir nākamās paaudzes mikroshēmu sistēmu izpēte un attīstība.Pētniecības centrs plāno izveidot kopīgu pakalpojumu platformu, lai izstrādātu galvenās tehnoloģijas, kas vajadzīgas turpmākai skaitļošanai un 6G sakaru mikroshēmu piegādes ķēdēm, nodrošinot mikroshēmu ražošanas un sistēmas integrācijas pakalpojumus.

Izvēlēties valodu

Noklikšķiniet uz vietas, lai izietu